Kaynak Teknolojisi ve Ark Kaynak Ekipmanları

Kemppi dünyanın önde gelen endüstriyel ark kaynağı ekipman üreticileri ve son derece üretken kaynak çözümleri sağlayıcısı biridir. % 90 uluslararası piyasalardan geldiği şirketin yıllık geliri toplamları € 121m.

15 ülkede üretim Lahti (merkez) ve Asikkala, Finlandiya ve Chennai, Hindistan bitkiler yanı sıra yan kuruluşları ile, şirket 70′den fazla ülkede düzenli satış var. Kemppi 630 çalışanı, yabancı bağlı olarak yaklaşık 170 iş var. Kemppi Kemppi Grubu’nun bir iştiraki.

operasyon 60 yılı aşkın yılında Kemppi kaynak teknolojileri ve verimli kaynak çözümleri hem gelişimini öncü, pazara birçok yeni yenilikler getirmiştir. Kemppi ürünlerinin teknik kalitesine ek olarak, kullanılabilirlik ve tasarım birincil önem vererek, gelecekte sürekli araştırma ve ürün geliştirme yatırım yapacak.

gemi inşası için Çözümler

gemi yapımında, kaynak sabit kalite seviyeleri ile birlikte, başarılı çelik yapı üretimi için bir şirketin arka kemiği oluşturan tüm verimlilik için ana sürücü ve.

Kemppi’nin ekipman ve hizmet teklifleri esneklik ve hızlı reaksiyon hızları günlük üretim hedeflerine ulaşmak ayrılmaz hızla gelişmekte olan kaynak gereksinimleri için çözümler lider sağlarlar.

Bizim standart donanım başarıyla günlük işlemleri çalıştırmak için kaynakçılar ve üretim yönetimine destek çözümleri oluşturmak için ‘akıllı’ bir ark süreçleri, ‘maç’ fonksiyonları ve kaynak yönetim sistemleri opsiyonel terzilik de dahil olmak üzere çalışma ortamları, zorlu dayanacak şekilde geliştirilmiştir.

tersane çelik üretimi için MIG veya katı tel kaynak çözümleri

FastMig aile gemi tekneleri, blok üretimi ve çelik işleri için ana üretim aracıdır. Bu sinerjik ve temel kaynak işlemi kontrolleri ile, modern, çok yönlü kaynak cihazları içerir.

FastMig X 450 sinerjik ve darbeli MIG / MAG kaynağı, MMA kaynak ve TIG kaynağı için bir çok işlem güç kaynağıdır. Bu kaynak sistemi kolayca tüm kaynak ihtiyaçları ve herhangi bir metal imalat atölyesinin kalite yönetim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bilge ürünler kaynak performans verimliliğini etkileyen, ya da tamamen yeni bir kaynak işlemi tekniğini sağlamak ya. Bilge ürünler aksi ince levhalar ağır yapılara kadar uygulamalarda standart MIG / MAG kaynak işlemi ile elde etmek mümkün olmayacaktı kaynak yeni performans seviyelerine sağlar. Onlar da üretim maliyetlerini en aza indirmek ve kaynak tekniği kolaylaştırır.

hızlı manuel kaynak beş kat daha arabaları kadar kaynak

Kemppi’nin MagTrac F 61 MIG / MAG kaynak mekanizasyon için bir manyetik taşıyıcı birimidir. Çalışma MagTrac F 61 herhangi bir sıradan kaynak makinesini çalıştırmadan benzer, çok özel uzmanlık için gerek yoktur. Her şey tam bir kablosunda entegre edilmiştir, çünkü MagTrac F 61 ile, yardımcı kontrol kablolarını veya transformatörleri gerekmez.

MIG / MAG kaynağı için

SuperSnake bir itme / 30m kadar ana besleyici tel besleme yolunu uzatabilir subfeeder çözüm çekmek. Kemppi’nin SuperSnake GT02S MIG / MAG subfeeders silah tel besleme kabininden 30m kadar ulaşmak artan Kemppi WeldSnake aralığında dahil olmak üzere standart Euro MIG kaynak tabancaları ile bağlanın.

Kaynak kalite yönetimi

kaliteyi ve verimliliği: Kemppi Arc System 2.0 modülü, ArcQuality, üretim kaynak iki en önemli unsurları birbirine bağlayan. ArcQuality servisi ile, tüm kaynak işlemi kaynak prosedür şartnamelerine uygun olarak yürütülmesini emin olmak kolaydır.

Aynı zamanda, bu hizmet izleme kaynakçılar atanmış oldukları görevleri yerine getirmeye yeterli olmasını sağlar. Olası sapmalar otomatik olarak gerçek zamanlı olarak rapor edilir.

Sistem aynı zamanda bakım işlemleri için hazırlık kullanılabilir ve akıllı okuyucu – sisteminin çekirdeği – Gerekirse kaynak özgü izlenebilirlik için bile veri kalitesi ile derler.

ArcQuality ISO 3834, NORSOK, ASME ve EN 1090 üretim standartları ile tamamen uyumludur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir